ריהוט מיוחד 2014

 כמו שאר העולם בימינו, גם עולם הרהיטים משתנה ומתפתח מהר מאוד, הטרנדים של הריהוט משתנים כל שנה ונהפכים למיוחדים וייחודיים משנה לשנה כמו כן שילוב החומרים בהם משתמשים לריהוט. במאמר זה נפרט מה שקורה עם ריהוט מיוחד בשנת 2014.

החומרים בהם משתמשים
1.      עור  – עור הוא מרכיב חשוב בכל מה שקשור לריהוט בשנת 2014 ואי אפשר שלא לכלול אותו בטרנדים. נעשה שימוש בעור כבר עשרות שנים בעולם הריהוט וזאת משום שקל לנקותו ולתחזק אותו, בשנת 2014 צפויים לראות עור משולב יותר עם שטיחים שכן עור משתלב עם כל דבר בעולם הריהוט.
2.      זכוכית – השימוש בזכוכית נהיה יותר ויותר פופולארי בעולם וכן גם השימוש במשטחי זכוכית אשר משולבים בריהוט הבית וזאת משום משהו נותנים יותר חלל לבית ומקרינים סוג של יוקרה ובלעדיות. ניתן למצוא שימוש במשטחי זכוכית הרבה במשרדי יוקרה. כמו כן, קל מאוד לשלב משטחי זכוכית בכל מקום בבית בצורה טבעית ויפה.
3.      מודולאריות – מודולאריות זה שם המשחק בשנת 2014 בעולם הריהוט. ישנה עלייה מתמדת בחיפוש אחר פתרונות מודולאריים יותר, דינאמיים יותר וורסטיליים יותר על מנת שכל רהיט יוכל לתת מענה מלא לכל הדרישות של הלקוח והמעצב כאחד. כמו כן ביקוש לטרנד זה עלה בשנים האחרונות עקב הביקוש ההולך וגדל לפתרונות אחסון מודרניים אשר הם חסכוניים במקום וניתן להשתמש בהם למספר דברים, כגון מערכות ישיבה, ארוניות, פתרונות מידוף ועוד.רהיטים כאלה ידועים בשמם גם כרהיטים חכמים.
הרהיטים בהם משתמשים
1.      שולחנות אוכל – שולחנות האוכל כיום נהפכים ליותר ויותר רב תכליתיים כאשר שולחן אוכל כיום יכול לשמש בשולחן קפה בסלון וגם כשולחן רגיל למספר סועדים כאשר הוא בנוי במספר חלקים ומאפשר להרחיב אותו או להקטין אותו מבחינת הגודל על מנת שיתאים לצרכים האישיים שלנו לפי מספר האורחים הרצוי.
2.      ריהוט גן  – ריהוט גן יכול להקרין יוקרה ויכול להיות מעוצב לא פחות מהריהוט אשר בתוך הבית. ריהוט גן כן יכול להיות רב תכליתי, אומנם לא משתמשים בעור עבור ריהוט גן אבל זכוכית ובעיקר מודולאריות הן בעיקר מה שכן משתמשים בהם עבור ריהוט גן שכן חשוב שהריהוט יהיה עמיד, גמיש בשימוש שלו ומתאים עצמו לתנאי מזג האוויר השונים (בעיקר שמש)
3.      פתרונות אחסון  – בשנים האחרונות פתרונות האחסון נהיו יותר ויותר פופולאריים שכן דירות בוטיק, ודירות קטנות אשר מושכרות ע"י סטודנטים למיניהם נהפכו ליותר פופולאריים בשנים האחרונות ולכן הם נהפכו גם למצרך נחוץ ביותר. בין אם זה מדפים, קופסאות, ארוניות או שולחנות מחשב מתקפלים, פתרונות אחסון בהחלט נכנסים לעולם המודולארי של הריהוט המיוחד בשנת 2014.
4.      פתרונות ישיבה  – כורסאות הן לא סתם כורסאות בשנת 2014, הן מתקפלות, זזות, ניתן לפרק חלקים מהן ולמקם במקומות שונים בחדר וכמובן, כמו כן, כורסאות אשר נהפכות למיטה נהיו פופולאריות ביותרמשום שהן נותנות פתרון קל לאירוח.
שיהיה לכם עיצוב נעים וכיף!!

No comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *