דשא סינטטי – לא מה שחשבתם! פיתרון אלגנטי, יעיל וירוק

בעבר הלא רחוק, כאשר אנשים שמעו על דשא סינטטי האסוציאציות שעלו לראשם היו בעיקר שליליות, מחשבות על משטחים ירוקים בעלי מראה מאוד אל טבעי ומגע לא נעים. אך כיום התחום כולו עבר מהפכה והתפתחות מהותית, היום דשאים סינטטיים כובשים את השוק הישראלי והאפשרויות הזמינות עבורכם הינן מגוונות, איכותיות ואפילו ירוקות במלוא מובן המילה. במובנים רבים, סיפורו של הדשא הסינטטי דומה למותג הישראלי כתר פלסטיק – אשר בעבר נקשר בעיקר לריהוט גינה פשוט וחד גוני אך כיום מציע מבחר אדיר ועשיר ונתפס כמותג איכותי וחזק.

גינה ירוקה כל השנה – בלי טיפול והשקיה!

אחד היתרונות המרכזיים והנחשקים ביותר לגבי דשא סינטטי הוא שזהו פיתרון המספק למעשה גינה ירוקה לאורך כל השנה, לא קשר למזג האוויר ובעיקר ללא כל טיפול או השקיה. זהו דשא מלאכותי העשוי חומרים מתקדמים ועמידים במיוחד, הוא צובע את הגינה וכל משטח אחר בירוק מרשים ומקסים ואינו מצריך מכם אפילו טיפת מים אחת או טיפול שוטף. מבחינה זו באמת מדובר על פ-יתרון מושלם המשלב באופן הטוב והמהוקצע ביותר בין ירוק, פסטורליות, נוחיות ופשטות שימוש.

הדשא הסינטטי מתאים מבחינה זו לגינות גדולות בשטחים כפריים, לגינות גג ומרפסות, לגינות קטנות בדירות עירוניות, לגינות ומשטחים בגני ילדים ולמעשה לכל מקום ומשטח אפשרי כמעט. זהו פיתרון דשא ירוק מכיוון שהוא חוסך המון מים ומשאבים נוספים בגלל מיעוט התחזוקה שהוא דורש.

חיסכון כספי ניכר

משום שבהתקנת דשא סינטטי אתם מקבלים משטח ירוק עד שאינו מצריך כל השקיה או טיפול, מדובר על חיסכון כספי ניכר ומשמעותי במיוחד. ההשקעה מחזירה עצמה מהר מאוד אם משווים את כל ההוצאות והלוגיסטיקות שהייתם נדרשים אליהם בהתקנת דשא אמיתי. אין עלויות השקיה, אין עלויות כיסוח, אין עלויות על חומרי דישון וריסוס ובאופן כללי מעבר לעלות רכישת משטחי הדשא הסינטטי וההתקנה, לא יהיו לכם הוצאות שוטפות על המדשאה הירוקה והמטופחת שלכם.

מראה טבעי ואיכותי

No comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *