שמשיות לבריכה פרטית

בניית בריכה פרטית – סמל הסטטוס שמגיע לכם

בריכה פרטית היא יותר מפינוק קטן שמגיע לנו מהבית הפרטי והמושקע שלנו. בריכה פרטית היא סמל סטטוס, חותמת גומי לכך שאנחנו אנשים שיודעים ליהנות מהחיים בצורה הנכונה, ומעצבים את הבית שלנו בסטייל שמתאים למעמד שלנו. ישנם הרבה מאוד עיצובים וסוגים של בריכות פרטיות – גדולות, קטנות, חוץ ביתיות ופנים ביתיות, מחוממות או לא – אך כולן משדרות את אותה היוקרה ומספקות לנו את אותן ההנאה והרוגע שנחוצים לנו כל כך. עם זאת, הדבר החשוב ביותר שעלינו לזכור במהלך בניית בריכה פרטית הוא שלא מספיק לבנות את הבריכה ולמלא אותה מים – צריך להשקיע גם בכל מה שסובב אותה. לא נהנה עד הסוף מחוויה של בריכה פרטית אם לא נאבזר אותה בצורה הנכונה – מכיסאות ועד מקפצות. אחד החלקים החשובים ביותר להשלמת התמונה של הבריכה הפרטית שלנו הוא השמשיות של הבריכה – חלק מהותי וחשוב מהנוף של כל בריכה בארץ ובעולם. השמש בארץ לא מרחמת, במיוחד בחודשים בהם אנחנו שוהים בבריכה שלנו – ולכן חשוב למצוא את השמשיות המתאימות שיתנו לנו ליהנות משהייה על סף הבריכה שלנו גם כשהשמש קופחת מעלינו. כעת ניגע בשני המרכיבים העיקריים בבחירת שמשיות לבריכה הפרטית שלנו – עיצוב ויעילות.
מה עלינו לדעת כשאנו בוחרים שמשיות לבריכה פרטית?
·         עיצוב – אנחנו משקיעים הרבה זמן מאמץ וכסף בבנייה ובתחזוקה של הבריכה הפרטית שלנו, ולכן חשוב שנשקיע גם בכל מה שסובב אותה כך שייראה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. השמשיות לא שונות כלל בהקשר זה. לבריכה הפרטית והמושקעת שלנו לא יתאימו שמשיות ים גדולות ומכוערות עם סמל של קוקה קולה – אנחנו צריכים שמשיות מעוצבות ויפות בהתאם לצו האופנה ועיצוב הבית. ניתן למצוא שמשיות אלומיניום או בד, בעיצובים שונים – סגנון יפני, סיני, עיצוב תפוח או עיצוב מלבני. בכל בחירה – עלינו להתאים את השמשייה לעיצוב הבית והבריכה הכלליים שלנו כך שיתאימו וישתלבו בנוף המושקע שלנו.
·         יעילות – בנוסף לעיצוב שהוא חשוב כשלעצמו, אסור לנו לשכוח מהי מטרתה של השמשייה – להגן עלינו מפני השמש. לכן עלינו להקפיד על קנייה של שמשייה איכותית שתעשה את עבודתה בצורה איכותית ותספק לנו מקסימום שטח פנים מוגן מפני השמש. באותו הקשר, חשוב שנבדוק שהשמשייה שלנו עשויה מחומרים איכותיים כך שלא תתבלה גם לאחר זמן רב – אסור לנו להיכנע בהשקעה גדולה כל כך למלכודות זולות ולא איכותיות.
לבחור את השמשיות הנכונות
אסור לנו לזלזל בחשיבותן של השמשיות לעיצוב הבריכה הפרטית שלנו. מצד אחד – אם לא נשקיע בשמשיות אלה יחסרו לנו ביום החם הראשון. מצד שני – אם נשקיע בכך מעט השקעה ומחשבה ונקנה את הדבר הראשון שאנחנו רואים נהרוס את כל ההשקעה שלנו בעיצוב הבריכה. לכן צריך לבחור שמשיה מעוצבת ואיכותית – שתשלים את תמונת הבריכה הפרטית שלנו.

No comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *