מצלמות אבטחה לגינה ולחוץ הבית כחלק ממערך המיגון של הבית

כאשר אתם גרים בבית עם גינה, חשוב לקחת בחשבון את נושא המיגון והאבטחה. זאת לאור מספר עובדות שידועות לכל. ראשית לרוב אנשים החיים בבתים פרטיים באים ממעמד סוציו אקונומי גבוה יותר , דבר שמפתה יותר את הגנבים לפרוץ לבית שלכם שהרי יש לו חצר. מעבר לכך, הרבה יותר קל לפרוץ לבית עם גינה – פשוט קופצים מעל לגדר. לכן יש ליצור מערך אבטחה שלם שיכלול מיגון מכל מיני סוגים לגינה שלכם שהיא בעצם אחת הדרכים להיכנס לבית. אז מה חשוב לבדוק? ומה כדאי לכם לכלול במערך האבטחה שלכם?
התקנת מצלמות אבטחה – מדובר בפיתרון האולטימטיבי למערך אבטחה שלם וראוי לבית פרטי. התקנת מצלמות אבטחה בגינה תעזור לשמור על הבית שלכם ממוגן מפני גנבים. למצלמות אבטחה יש כמה דרכים לעזור לכם לשמור על הבית. ראשית מדובר בהרתעה. בדרך כלל בתים עם גינה נמצאים בשכונות שיש הרבה בתים עם גינות לידם, כאשר הגנב ישראל את עצמו לאן כדאי לו לפרוץ, בוודאי שגנב רציונלי יפרוץ לבית בלי מצלמות אבטחה. מדובר בפתרון של הרתעה מהמעלה הראשונה. מעבר לכך גם במקרה של פריצה שאכן התבצעה באמצעות צילומי מצלמות האבטחה תוכלו למצוא את הגנב ואף אולי להחזיר חלק מהשלל שנגנב מביתכם. כך שהפתרון של מצלמות אבטחה הוא גם מונע וגם מועיל ברגע האמת.
בחירת גדר לגינה – בחרו גדר גבוהה ועדיף אחת שכמה שיותר קשה לטפס מעליה. מבחינת החומרים ישנה כמובן עדיפות לגדר מתכת מפורזלת שהחלק העליון שלה משונן ובגבהים שונים. הדבר יתן מענה למקרים של ניסיון טיפוס על הגדר וירתיע גנבים מלפרוץ לבית שהרי הם לא יוכלו לקחת שום רהיט או דבר מה כבד ורק דברים קלים. גם לגובה הגדר יש חשיבות מבחינת המיגון וחשוב לזכור זאת ולקחת זאת בחשבון. כמו כן בחרו סורגים טובים לבית – ואל תשכחו לסגור אותם בשעות הלילה כדי למנוע מקרי פריצות. פתרון של סורגים רלוונטי לכל חלון שנמצא בקומות הנמוכות בבניין ואם מדובר בבית משותף רצוי להתקין בכל קומה. הגנבים לא יבחלו באמצעים על מנת לגנוב את חפציכם.

אזעקה לגינה באמצעות עיניות מיוחדות – אזעקה היא פתרון מצויין במיוחד לאור העובדה שלרוב מחברים את מערך האזעקה למוקד סיור ששולח ניידת מייד במקרה של הפעלת האזעקה. מדובר בדרך כלל על תשלום חודשי קבוע אותו יש לשלם אך זהו ביטחון ששווה כל שקל.

 

No comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *