טיפים וטרנדים חמים לעיצוב הבית

עולם עיצוב הפנים הוא עולם המשתנה ללא הרף, כאשר בכל שנה אנו עדים לטרנדים חדשים המגיעים וסוחפים את השוק. חלק מאותם הטרנדים מתקבעים לתוך עולם העיצוב, ולאט לאט הופכים להיות חלק בלתי נפרד מעולם מורכב זה. הריגוש, הייחוד והחידוש מובילים את המחשבה של המעצבים החדשים, המשלבים חומרים ישנים וחדשים עם טכנולוגיה ישנה וחדשה, ליצירת מלאכת מחשבת של עיצוב חדשני, כיד הדמיון הטובה.

לפניכם מספר טיפים קצרים ובסיסיים לעיצוב הבית, כולל רעיונות שונים והצצה לעולמות התוכן של מעצבי הפנים, עם השיחות החמות ביותר על האלמנטים החדשים שחודרים לשוק זה, והופכים אותו לזירת התרחשות תוססת ומלאת פעילות והתחדשות.

לקרוא וליישם – עיצוב הבית שלכם:

1. דלתות חוץ מעוצבות – הדבר הראשון שאתם והאורחים שלכם פוגשים כשהם מגיעים אליכם הביתה זו דלת הכניסה. דלתות סטנדרטיות כבר מזמן ירדו מהפרק, והשעמום חסר הגוון שהן מביאות לכניסה של הבית יוצר תחושה לא מזמינה ולא מכניסת אורחים, ובטח שלא אופנתית. כיום תוכלו לבחור ממגוון הולך ומתרחב של דלתות מעוצבות לחוץ הבית, וגם לפנים הבית, בכדי ליצור מפגש ראשוני מרשים ומיוחד כבר מהרגעים הראשונים, עוד לפני שנכנסתם לחלל הבית. בסופו של דבר, אתם פוגשים את דלת הכניסה של הבית שלכם לפחות פעמיים ביום, ופתיחת הדלת הביתה כשאתם חוזרים מהעבודה היא מעין טקס של סיום היום, וכניסה לחלל הקדוש של הבית שלכם.

2. תאורת נישות – לייצר תאורת נישות בקיר זה לייצר אווירה, תהליך פשוט יחסית, הדורש לרוב איש מקצוע, אך לא עולה הרבה. נישות מאפשרות פיזור של נרות או מנורות אווירה במקומות אסטרטגיים, ושינוי אווירה מידי ורחב בכל הבית, בלחיצת כפתור.

3. אלמנט מים – לא נרחיב על עולם הפנג שוואי לעיצוב אנרגטי תקין של המרחב, אך נאמר כי מים הם בסיס כל חי, ואלמנט כמו מזרקה קטנה ומפוסלת באחת מפינות הבית יכולה לשנות לחלוטין את התחושה בבית, ברגע אחד וללא מאמץ.

עיצוב פנים אקולוגי

4. עציצים ואלמנטים ירוקים – הטרנד האקולוגי הוא דוגמא לרעיון שסחף את העולם והשתרש בתרבות העיצוב ובכלל. השימוש באלמנטים ירוקים לעיצוב הבית יכול לכלול קיר ירוק בתוך או מחוץ לבית, אשר משפיע מיידית על הסביבה שלכם, או פיזור אדניות ועציצים, והפיכת המרחב לירוק ושופע חיים.

5. אביזרי נוי – ישנם אינספור אביזרי נוי שונים, מתמונות שונות, דרך שלטים קטנים מעץ, ועד בדים בתליה ופרגודים עומדים. הטרנדים מתחלפים מהר מאוד בתוך עולם האביזרים לעיצוב הבית, ועובדה זו משחקת לטובתנו, עם שוק יד שנייה ושוק פשפשים גדוש בשפע של אלמנטים מיוחדים שיהפכו את חלל הבית לחגיגה של עיצוב וטעם טוב

No comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *